Başak Mevsimi İçin Bu Popüler Kristalleri Kullanın

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başak Mevsimi İçin Bu Popüler Kristalleri Kullanın, Başak burcu enerjisi bir hedef doğrultusunda çalışırken veya geleceğe yönelik vizyonları hayata geçirirken inanılmaz derecede faydalıdır ve Başak burcu kristalleriyle birleştiğinde gerçekten durdurulamaz hale gelirsiniz.

Başak Mevsimi İçin Bu Popüler Kristalleri Kullanın

Bu burç sezonunda Başak burcu için hangi topraklayıcı kristalleri kullanabileceğinizi ve size en iyi nasıl yardımcı olabileceklerini öğrenmek için okumaya devam edin.

Amazonit

Amazonit kristali denge için mükemmel bir taştır. Başak mükemmeliyetçinin burcudur. Bu, bir hedefe doğru çabalamada tutarlılığı korumak açısından çok yararlı olsa da, olumsuz spektrumunda strese, kaygıya ve sonsuz endişeye yol açabilir.

Amazonit topraklama için harika bir kristaldir çünkü enerjileri dengede tutarak stresli duyguları önler.

Howlite

Howlite harika bir kristaldir çünkü sadece topraklama ve dengeleme yapmakla kalmaz, aynı zamanda sezgilerinizi güçlendirerek sizi ruhsal yönünüzle temasa geçirir. Feng Shui için Başak enerjisinin bir kısmını kullanmak istiyorsanız özellikle yararlıdır.

Howlite kristali, yaşam ve çalışma ortamlarınızda düzen ve sağlık yaratmak için denge ve rızık getirebilir.

Yosun Akik

Tüm Başak burcu insanları ve Başak burcu mevsimindeki herkes biraz yosun akik ile iyi gelebilir.

Yosun akik Başak burcunun enerjisiyle harika bir uyum sağlar, çünkü Başak burcu yeni başlangıçlarla ilgilidir. Yeni bir çabaya, yeni bir hobiye, yeni bir ilişkiye ya da yeni bir hedefe başlamak isteyen herkes boynunda ya da cebinde bir parça yosun akiğinden faydalanabilir.

Bu kristal, işlerin kontrolden çıkmaması için keskin ve uyanık bir dengeyi korurken en iyisi için çabalar.

Carnelian

Carnelian bir enerji ve tutku kristalidir.

Bazen Başak enerjisi bizi “Hep iş, hiç oyun” zihniyetine sürükleyebilir. Bazen bu, “Hep iş, hiç oyun Jack’i sıkıcı bir çocuk yapar” düşünce tarzına dönüşebilir. Başak enerjisinin aşırı odaklanmasını dengelemek için akik kristali, odağın asla donuklaşmamasını veya ilgisizleşmemesini sağlamak için lezzet ve yaratıcılık getirir!

Sugilit

  Bir şefkat ve ruhani sevgi kristali olan sugilit kristali, özellikle soyut düşünme ve Başak burcunun bazen kurbanı olabileceği hassasiyeti ve ince ayrıntıları bırakma konusunda iyidir. İnce ayrıntıların haritasını çıkarmak birçok görevde çok faydalıdır, ancak olayları farklı veya daha yüksek bir perspektiften görmenin önünde bir engel olabilir.

  Sugilit soyut düşünmeyi ve çok fazla hassasiyetten nazikçe kurtulmayı teşvik ederek enerjiyi topraklamaya ve daha “akışa bırakma” enerjisine yardımcı olur.

  Chrysocolla

   Chrysocolla sakinleştirici bir kristaldir, huzur ve sükuneti teşvik eder

   Daha önce de belirtildiği gibi Başak burcu mükemmeliyetçiliğe eğilimlidir ve bu da stres nöbetlerine neden olabilir. Krizokol taşı yatıştırıcı enerjisiyle bu stresle başa çıkmak için çok çalışır. Özellikle meditasyon anlarında, kişinin avuçlarının arasına sıkıştırıldığında iyi gelir ve iç enerjileri dengelemeye yardımcı olur.

   Ametist

   Ametist topraklama için her zaman mükemmel bir kristaldir ve Başak enerjisinde bize yardımcı olurken de farklı değildir!

   Başak burcu bazen kendi duygularıyla bağlantı kurmakta zorlanabilir çünkü lazer gibi odaklanmaları çok güçlüdür. Ametist onları nazikçe diğer taraflarıyla temasa geçmeye yönlendirebilir, bu da denge için mükemmeldir.

   Topraklanın ve Topraklı Kalın

   Unutmayın, şimdi Başak burcunun parlak ve adanmış enerjisinden yararlanmak için her yerden insanlar için harika bir fırsat.

   Diğer tüm burçlarda olduğu gibi, Başak burcunun da harika nitelikleri olduğu gibi kendi tuzakları da vardır. Yukarıda listelenen kristaller olumlu ve olumsuzu birlikte dengelemeye yardımcı olarak en üretken ve gayretli sezonu geçirmenizi sağlayabilir, ufkunuzu genişletebilir ve elinizdeki göreve odaklanmanıza yardımcı olabilir.

   Bu aynı zamanda yeni başlangıçlar için güçlü bir mevsim olduğundan, bunun Başak enerjisiyle birleşimi özellikle güçlü bir zaman yaratabilir.

   Başak tüm zanaatkarların ve girişimcilerin bayıldığı bir enerjidir – ve hepimiz kendi tarzımızda girişimciler olduğumuz için, hepimiz bu zamanda ufukta seyreden fantastik enerjilerden faydalanabiliriz.

   E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir