Bu Haftaki Dolunay Hakkında Bilmeniz Gerekenler

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu Haftaki Dolunay Hakkında Bilmeniz Gerekenler. Zaten duygusal ve ruhsal açıdan güçlü bir yıl geçiriyor olsanız da olmasanız da, Balık burcundaki Dolunay bu temaları şimdi ve burada ön plana çıkarmaya hazır.

Dolunay bir ay döngüsünün tamamlanmasını temsil eder ve her zaman bir önceki Yeni Ay’dan bu yana odaklandığımız ve çektiğimiz şeylerin meyvelerini vermeye odaklanır.

Peki ya Dolunay psişik ve hassas Balık burcunda olduğunda ne olur?

Bugün bu özel olayın gerçek özünü, size yardımcı olacak ipuçlarını ve püf noktalarını ve özellikle burcunuz için ne anlama gelebileceğini derinlemesine inceleyeceğiz.

Bir Sonraki Dolunay Ne Zaman ?

Balık burcundaki bir sonraki Dolunay 30 Ağustos 2023 tarihinde gerçekleşecek.

Balık Burcundaki Dolunayın Temel Temaları ve Özü

Balık, elementi olan Su tarafından yönetilen bir burçtur:

Duygular
Yaratıcılık
Sezgi
Akışkanlık
Bu nedenle, Balık inanılmaz derecede sezgisel bir burçtur ve Ay Balık burcundayken, başkalarının enerjisinden kaçınmak her zamankinden daha zor olacaktır.

Balık sanatı ve kendini ifade etmenin tüm biçimlerini derinden takdir eden bir burçtur. Bu nedenle, içimizdeki duyguları ortaya çıkaran bir geçiş olan Dolunay’ı deneyimlediğimizde, duygularımız hakkında her zamankinden daha etkileyici hissedebiliriz. Bu, iletişim ya da yazma, resim yapma, şarkı söyleme, çizim yapma ya da dans etme gibi yaratıcı kendini ifade etme biçimlerini alabilir.

Ay dolunay halindeyken ve bir Su burcundayken, duygularınızın ortaya çıkması gerekir.

Buna ek olarak, psişik enerji şu anda güçlenmiştir ve etrafınızdakilerin duygularını algılamak her zamankinden daha kolaydır.

Balık burcu aynı zamanda rüyalar ve fantezilerle de derinden bağlantılıdır, yani bu temalar gerçek transitten önceki ve sonraki günlerde ortaya çıkacaktır. Kendinizi kafanızın derinliklerinde, düşüncelerinize ve gerçek hayata geçirmek istediğiniz fantezilere kapılmış bulabilirsiniz.

Balık Burcundaki Dolunay Enerjisinden En İyi Şekilde Yararlanmanın 5 Yolu

Bu geçişten en iyi şekilde yararlanmak istiyor ama nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Gelin bu özel Dolunay’dan en iyi şekilde yararlanmanın birkaç yoluna bir göz atalım.

1. Hassasiyet için Hazırlanın

Burcunuz ne olursa olsun, bu geçiş sırasında kendinizi normalden daha hassas hissedebilirsiniz.

Önemli olan hazırlık yapmak ve bu enerjiyle ne yapacağınızı bilmektir.

Normalden daha hassas hissettiğinizi bildiğinizde, olayları kişiselleştirmekten kaçınmak için kendinizi hazırlayabilirsiniz. Ve eğer doğuştan hassas biriyseniz – ya da diğer bir Su burcuysanız – bu etkiyi daha güçlü hissedebilirsiniz. Duygusal bir tavşan deliğine düşmekten kaçınmak için kendinize özgüvenli, güzel ve cesur olduğunuzu hatırlatın.

2. Sezgilerinizi Dinleyin

Sezgileriniz sizi hayatta çok ileriye götürebilir… yeter ki onu dinlemeyi öğrenin!

Bu, sezgilerinize daha derinden bağlanmak için mükemmel bir zaman çünkü sezgileriniz her zamankinden daha güçlü. Balık derin sezgilere sahip bir burçtur ve Ay astrolojide inanılmaz derecede algısal bir gezegendir. Bu iki enerji birleştiğinde, sezgilerinizin alev almasını bekleyebilirsiniz. Bu yüzden onu görmezden gelmeyin.

3. Kendinize Fazladan Bir Saat Uyku Verin

Dolunay gerçekleştiğinde, gelgitler her yerde olur ve gezegenimiz üzerindeki yerçekimi baskısı hissedilir. Aslında, bu süre zarfında görmezden gelinmesi zor bir duygudur. Etrafınızda bu kadar çok enerji dönerken kendinizi duygusal olarak daha tükenmiş veya fiziksel olarak bitkin hissedebilirsiniz.Mümkünse fazladan bir saat kadar uyumak için kendinizi hesaba katmak ve plan yapmak iyi bir fikirdir.

Kabul edelim: duygular yorucu olabilir. Uyku, bir sonraki duygusal alışveriş günüyle yüzleşmek için ihtiyaç duyduğunuz gücü ve enerjiyi toplamanızı sağlar.

4. Yaratıcı Olun

Balık burcu yaratıcı bir burç olduğundan, kendinizi ifade eden tarafınıza dokunmanın ve düşüncelerinizin ve fikirlerinizin dünyaya akmasına izin vermenin tam zamanı. Bir duygu dalgasının geldiğini hissettiğinizde, bunları yazmaya çalışın. Ya da en sevdiğiniz hüzünlü şarkıyı açın ve kalbiniz tatmin olana kadar söyleyin.

Size neşe veren bir sahnenin resmini çizin ya da partnerinize duygularınızı ifade eden bir şiir yazmayı deneyin. Nasıl yaratıcı olmayı seçtiğiniz önemli değil, sadece duygularınızı ifade etmek için bir seçim yapmanız yeterli.

5. Bir Balık Dolunay Ritüeli Gerçekleştirin

Hepimiz Dolunay ritüellerinin ruhani bir temel olduğunu biliyoruz. Kendinizi biraz ilhama ihtiyaç duyarken mi buluyorsunuz?

Ametist, duygusal olarak iyileştirici ve yatıştırıcı olduğu için bu burcun enerjisiyle derinden bağlantılı bir taştır.

Ametist ile herhangi bir şekilde çalışmak bu Dolunay sırasında faydalı olacaktır. Gün boyunca duygusal dengeyi teşvik etmek için bu şifalı kristalden bir parçayı sunağınıza veya sol cebinize koymayı deneyin!

Balık Burcundaki Dolunay Burcunuzu Nasıl Etkiliyor ?

Burcunuza ve yöneticisine bağlı olarak, her birey muhtemelen farklı bir deneyim yaşayacaktır – ancak her şey bu enerjiyle nasıl çalıştığınızla ilgilidir.

Örneğin Başak veya Oğlak gibi bir Toprak burcuysanız, Balık burcunun hayalperest doğasını fazla topraklanmamış ve rahatsız edici bulabilirsiniz. Öte yandan, Yengeç, Akrep ve Balık gibi Su burcu yerleşimleri bu geçiş sırasında kendilerini evlerinde hissedebilirler.

Unutmayın: Bu Dolunay sırasında genel olarak hepimiz daha fazla his ve duyguyla uğraşıyoruz ve Balık burcundaki bu Dolunay’ın en inatçı Toprak burcunu bile ortaya çıkarması mümkün.

Koç Burcu

Koç burcu, maneviyat ve sırlarla ilgili 12. evinizde Balık burcunda Dolunay var.

Henüz ortaya çıkarılmamış olan her şey ya da gizli kalmış alışkanlıklar şimdi gün ışığına çıkıyor. Değişken bir burç olarak Balık burcunun yaptığı gibi bu sonda akışa bırakmanın zamanı geldi.

Bunu yaptığınızda, rahatlama gelir. Şu anda başkalarının hayatından çok kendi hayatınıza odaklanmanın zamanı geldi – bitmemiş işleri halletmek, duygusal yarım kalmış işleri tamamlamak ve sezgilerinizin size söyleyeceklerine dikkat etmek bu Dolunay’da başarının reçetesidir.

Boğa burcu

Sevgili Boğa, arkadaşlarınız şu anda sizin hayat çizgileriniz olacak.

Balık burcundaki Dolunay 11. grup ve arkadaşlık evinizi etkiliyor ve burada arkadaşlık meseleleri bir sonuca bağlanabilir. Kime güvenebileceğinizi ve kime güvenemeyeceğinizi biliyorsunuz.

Hayatınızda seçtiğiniz kişilerle gurur duyabilirsiniz ve onlar sizi çok uzaklara götürecektir. Bu Dolunay’da yakın çevrenizde kalan sevdiklerinize karşı minnettarlığınızı ifade edin ve bu alanda bazı nimetlerin size geri dönmesini bekleyebilirsiniz.

İkizler Burcu

Balık burcundaki Dolunay 10. kariyer evinizde ilerliyor, İkizler burcu ve kamuoyundaki bazı imaj meselelerinin sıkıntısını hissediyorsunuz.

Şimdiye kadarki sonuçlardan da pek memnun olmayabilirsiniz. Ancak bu, daha önce olduğunuzdan daha yüksek bir statü veya hedefler kümesi görmenizi sağlayan bir şeyi yatağa koymanız için bir fırsattır.

Eğer sorumluluklarınızı disiplinli bir şekilde yerine getirdiyseniz, bu Dolunay’da bazı ödüllerin meyvelerini görebilirsiniz. Eğer yapmadıysanız, şimdi bunlarla ilgilenin çünkü kamusal imaj eviniz aydınlandığında insanlar genellikle sizi izliyor!

Yengeç Burcu

Su burcu Balık’taki Dolunay sizin 9. dış ilişkiler ve büyük maceralar evinizde çalışıyor, Yengeçler.

Büyük ve geniş dünyayı düşünüyor ve hayatınız için büyük planlar yapıyor olabilirsiniz. Eğer yapmıyorsanız, şimdi gözlerinizi dünyaya dikip uzun uzun düşünmenin tam zamanı. Ne istiyorsunuz? Eğer hayal kurmak için bir zaman varsa, o da bu Dolunay’dır!

Belki de sadece araba kullanıp bir şeyler düşündüğünüz bir yolculuğa çıkmak için iyi bir zamandır. Ya da macera dolu şeyler için farklı fikirlerle zihninizi genişletmek için iyi bir zaman.

Konfor alanınızın dışına çıkmaya ve belki de bir zamanlar gerçekçi olmadığını düşündüğünüz düşünce yollarını keşfetmeye açık olun.

Aslan Burcu

Tam bir dönüşüme hazırsınız Aslan burcu.

Yazın sona ermesiyle birlikte mevsimsel değişimi çok ciddiye alıyorsunuz. Balık burcundaki Dolunay 8. dönüşüm evinizi etkiliyor ve siz o sonsuzluk benzeri değişime hazırsınız.

Yeniden doğuşunuzu bir başkasıyla şekillendirebilmek için bir sorunu geride bırakmaya hazır olduğunuzu biliyorsunuz. Ve sadece en güçlü benliğinize hizmet eden şeylere merhaba demeye kararlısınız.

Bu, bir şeyi kesip atmak anlamına gelebilir ve bunu yaptığınızda, onu sonsuza dek arkanızda bırakmanız gerekir. Üzerinizden kalkan ağırlık heyecan verici olacak ve değişimin gelgitlerinin sizin lehinize döndüğünü kesinlikle göreceksiniz.

Başak Burcu

Bu transit sizin için tamamen aşkla ilgili, Başak ve bu normalden biraz daha yoğun olabilir.

Balık burcundaki Dolunay 7. ilişkiler ve ortaklıklar evinizi etkiliyor. Bir ilişki meselesini sonlandırıyor olabilirsiniz ya da bir şeyi geride bırakıyor olabilirsiniz.

Ya da bir şeyin size hizmet etmediğine ve bir şeyi rafa kaldırmanız gerektiğine karar verebilirsiniz. Sadece her konuda kalbinizle liderlik etmeyi unutmayın, şefkat her şeyden önce gelir ve mümkün olan her şekilde bazı sihirlerin gerçekleştiğini göreceksiniz.

Terazi Burcu

Terazi burcundaki Dolunay 6. ayrıntılar evinizde çalışıyor, Terazi burcu ve işte veya düzenli bir rutinde bir şeyin tamamlandığını göreceksiniz.

İş yerinde bir program değişikliği görebilirsiniz ya da belirli bir sağlık meselesini rafa kaldırıyor olabilirsiniz. Her iki durumda da, son zamanlarda rutininizi değiştiren bir şey şimdi tam bir daire çizecek gibi.

Artık her şey küçük şeylerle ilgili olacak, Terazi. Detaylar önemlidir.

Şu anda hayatınızdaki en ufak bir şeyi değiştirmek, bugün veya ileride büyük bir değişiklik yaratacaktır. Eğer çok dikkat ederseniz, bunun sizin lehinize çalıştığından emin olabilirsiniz!

Akrep Burcu

Balık burcunda bir Ay gerçekleştiğinde her zaman biraz heyecanlanmanız mümkündür ve Balık burcundaki bu Dolunay da bir istisna değildir.

Bu Dolunay zevkler, hobiler ve eğlenceden oluşan 5. evinize dokunuyor ve olasılıklar sizi heyecanlandırıyor. Romantik bir konu dönüp dolaşıp karşınıza çıkabilir veya ilişki durumunuz değişebilir (iyi anlamda!).

Unutmayın Akrep, her şeyin zincirleme bir reaksiyonu vardır, özellikle de Balık burcundaki Ay’ın etkisi altındayken. Bu dönem Akrep burcu yerleşimleri için eğlenceli olsa da, eylemlerin de bir amacı olması gerektiğini unutmayın.

Yay Burcu

Yay burcu, eviniz ve istikrar duygunuz vurgulanıyor ve bunun nedeni 4. kökler ve temeller evinizde Balık burcundaki bu duygusal Dolunay.

Burada sizin için gerçekleşebilecek bir dizi şey var. Evle ilgili konular bir nevi sona yaklaşırken ön plana çıkıyor.

Sonuç olarak, ev, istikrar veya aile ile ilgili bir şey tam bir daire çiziyor ve tüm bunlardan oldukça rahatlamış hissediyorsunuz. Ev halkınızı ön planda tutun ve bu Dolunay’da kazançlı çıkın.

Oğlak Burcu

Bu sizin için en kolay Dolunay olmayacak Oğlak, çünkü ne yapacağınızı bilemediğiniz duygularla dolusunuz.

Balık burcundaki Dolunay 3. iletişim evinizi etkiliyor, bu da bilgi ve iletişimle ilgili yarım kalmış konuları tamamlamak için harika bir zaman olduğu anlamına geliyor.

“Hoşlanıyorum” ya da “seviyorum” gibi iyi “duygu sözcükleriyle” başlayın ya da bunu yapamıyorsanız “Kendimi…. gibi hissediyorum “u deneyin. Ve cümleyi bitirin.

Pragmatik Kardinal Toprak burcu olarak, genellikle bu şekilde yuvarlanmazsınız, bu yüzden bu garip gelebilir. Ancak bu Dolunay’da aklınız yerine kalbinizi kullandığınızda buradan kazançlı çıkarsınız.

Kova Burcu

Bu Dolunay ile özgüveniniz yüksek ve kendinizi dünyanın zirvesinde hissediyorsunuz, Kova burcu.

Balık burcundaki Dolunay ikinci gelir evinizde ilerliyor, bu da bu geçişi özellikle finansal konular için tatlı kılıyor.

Ancak burası aynı zamanda güven evinizdir, bu yüzden genel olarak bir şeyler hakkında iyi hissediyorsunuz. Bu pozitif enerjiyi devam ettirin!

Şu anda kapanan kapı her neyse, bir rahatlama hissi ve belki de çok ihtiyaç duyulan bir güven artışı ile gelmelidir. Gereksiz her şeyi geride bırakmanın zamanı geldi ve bunu yaptığınızda muhtemelen kendinizi on fit daha uzun hissedeceksiniz.

Balık Burcu

Bu Dolunay 1. benlik evinizde ve kendinizi uzun zamandır hissetmediğiniz kadar özgüvenli hissediyorsunuz.

Bir bölümü kapatıyorsunuz ve bu bölüm üzerinde çok fazla düşündünüz. Ve işe yarıyor! Omuzlarınızdan yüzlerce binanın ağırlığı kalkmış gibi hissediyorsunuz.

Ayrıca, eski halinizi geride bırakıp yenisini getirmek için tamamen yeni bir görünüm düşünebilirsiniz. Sizin için neredeyse yeni bir yıl ve şu anda hissettiğiniz enerji de bu. Şu anda yapmak için ilham aldığınız şeyi yapın.

Sonuç olarak, parlama zamanınız geldi ve o yeni bölümün zamanı geldi – ve onu siz yazıyorsunuz.

Balık Dolunayı için Hazırlanmaya Başlayın

Birdenbire üstesinden gelmeniz gereken daha çok şey olduğunu mu hissediyorsunuz? (Ne de olsa bazen cehalet mutluluktur).

Balık burcundaki Dolunay’ın oldukça zorlayıcı olabileceği doğru. Duygusal bir Dolunay ve eğer hazırlık yapmadıysanız, Dolunay’ın oldukça inişli çıkışlı olabileceğini fark edebilirsiniz.

Bununla birlikte, bir astrolojik transit tek başına istikrarınızın ve temellerinizin sonu olmayacaktır – çoğu zaman astrolojinin zaten var olana ışık tuttuğunu unutmayın. Havadan garip yenilikler yaratmak yerine, zaten var olan şeyleri büyüteç altına alır.

Yani nefes alın ve nefes verin. Eğer dikkatinizi verir ve sezgilerinizle oturursanız, bu Dolunay’ın sizi nasıl etkileyeceğini şimdiden hissedebilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir