DIY Uzantıları için İhtiyacınız Olanlar

eyebrow extension kit
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kaş Uzatma Nasıl Uygulanır – Adım Adım Eğitim

Artık kaş uzatma kitinizi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuza göre, onu kullanmanın zamanı geldi. Uzantıları takmaya gelince, sürecin oldukça basit olduğunu zaten biliyorsunuz. – sadece onları yapıştırın!

Kaş uzatma kitinizi kullanırken izleyebileceğiniz basit, adım adım bir eğitim:

Adım 1 – Kaşlarınızı Düzleştirin

Kaş uzantıları koymak için şunları yapmak isteyeceksiniz: kaş bakımıyla veya başıboş saçları yolmakla başlayın. Şekli mükemmelleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz kadar zaman ayırın.

Adım 2 – Kaş Şeklinin Haritasını Çıkarın

Bundan sonra şunları yapabilirsiniz: taslak olarak kullanmak istediğiniz şeklin üzerine çizin. Özelliklerinize göre mükemmel kaş şeklini bulmanıza yardımcı olması için önceden mürekkeplenmiş bir kaş haritalama ipi veya bir kaş haritalama kalemi ve kumpas, pusula veya şablon gibi özel araçlar kullanabilirsiniz.

Adım 3 – Uzantıları Uygulayın

Son olarak, haritalamayı tamamladığınızda, uzantıları yapıştırıcıya batırıp her bir kaş kılına yapıştırarak uygulayabilirsiniz. Daha ayrıntılı talimatlar istiyorsanız burada bulabilirsiniz!

Yine de buradaki adımların yalnızca genel yönergeler olduğunu unutmamalıyız. ürünlerle birlikte gelen talimatlara daha fazla güvenin satın aldın. Hepsi aynı şekilde çalışmadığı için bu özellikle yapıştırıcıların kullanımı için geçerlidir.

Peki DIY Kaş Uzatma Kitlerini Denemeli misiniz?

Kaş uzatma, yarı kalıcı tedavilere gerek kalmadan dolgunluk ve belirginliğe ulaşmanın basit ve etkili bir yolunu sunar.

Evde bir kaş uzatma kitine yatırım yapmak, kaşlarınızı istediğiniz zaman, istediğiniz yerde geliştirmenize yardımcı olabilir, ayrıca gerekli tüm rötuşları yapmak da kolay olacaktır. Elinizi sabit tutun ve önce istediğiniz kaş şeklinin haritasını çıkardığınızdan emin olun!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir