En Son TikTok Güzellik Trendi

aquaphor for eyelashes
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aquaphor Kirpiklerinizi Uzatır mı?

Kısacası, Aquaphor kirpiklerinizin daha hızlı veya daha uzun uzamasını sağlamaz. Size sadece o lamine görünümü verir. Kirpiklerinizde kullanıyorsanız, bir nevi bakım kalkanı görevi görerek kirpik tüylerinizi kaplar.

Yani kirpikleriniz kuru ve kırılgansa evet Aquaphor onları yumuşatacak ve yumuşatacaktır. Ancak bu onların büyümelerini hiçbir şekilde etkilemeyecektir.

Kirpik büyümesini desteklediği klinik olarak kanıtlanmış prostaglandin analogları gibi aktif bileşenlerle formüle edilmiş bazı kirpik serumlarının aksine Aquaphor öncelikle nemlendirme ve koruma.

Bu nedenle kirpiklerin kurumasını ve kırılmasını önleyerek genel sağlığına ve görünümüne katkıda bulunabilirken, kirpik büyümesini teşvik edemez.

Kirpik uzunluğunu ve dolgunluğunu artırmak istiyorsanız, büyümeyi teşvik eden bileşenlerle formüle edilmiş özel kirpik büyütme serumlarını ve yağlarını tercih edin.

Kirpikler İçin Aquaphor mu Vazelin mi Daha İyi?

Ayrıntılara girmeden önce bu iki ürün arasındaki farkı anlamak önemlidir.

Kirpikler için Aquaphor ve Vazelin karşılaştırıldığında, her iki ürün de ana bileşenleri nedeniyle benzer nemlendirici özellikler sunar. vazelin.

Ancak, Aquaphor, gliserin ve pantenol gibi ek bileşenler içerir. Kirpiklere ekstra beslenme ve nem sağlar. Hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiştir ve sıklıkla Hassas göz çevresindeki yumuşaklığı nedeniyle tercih edilir.

Diğer taraftan, Vazelin saf bir vazelin ürünüdürt İlave malzemeler olmadan. Nemi etkili bir şekilde kapatırken, bazıları kirpiklerde kullanım için çok ağır veya yağlı bulabilir.

Yani, anında kirpik kaldırma ve kirpik bakımını sağlayan bir ürün arıyorsanız Aquaphor yeni kankanız olacak.

Aquaphor Güzellik Tüyoları

Artık Aquaphor’un arkasındaki bilimi gözden geçirdiğimize göre, iyi şeylere geçmenin zamanı geldi: en iyi güzellik tüyoları.

Bu ürün son derece çok yönlüdür ve yüzünüzün ve vücudunuzun hemen hemen her bölgesinde kullanılabilirözellikle de bununla ilgileniyorsanız, güzellik setinize mükemmel bir katkı sağlar. temiz kız estetiği.

Kirpikler

Aşağıdaki videodan da görebileceğiniz gibi son zamanlarda kirpiklerinize Aquaphor sürüp kirpik kıvırıcınızla kıvırmak moda oldu. Maskara sürmeden zahmetsiz bir görünüm sağlar.

Senin kirpikler gün boyu kıvrık kalacakancak gerekirse Aquaphor’un küçük versiyonunu rötuşlar için çantanızda taşıyabilirsiniz!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir