Eski Para, Dikenli ve Daha Fazlası

eyelash trends for 2024
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2024’e doğru ilerlerken, bu yıla damgasını vurmaya ve bu senenin sahibi olmaya hazır tüm yeni güzellik trendlerini takip ediyoruz. Sonuçta önemli olan, tarzınızı sürekli olarak yeniden keşfetmek ve trendlerin zirvesinde kalmaktır. değil mi?

2024 yılı kirpik trendleri söz konusu olduğunda biraz daha derine inip hepsini bulmaya karar verdik. Bu yıl, tamamen doğal kirpiklerinizi benimsemekle ilgili, ancak bazı yenilikçi dokunuşlarla. Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız okumaya devam edin!

Kalın ve Dikenli Alt Kirpikler

Kadınların toplu alt kirpikler taktığı 60’lı yıllara çok benzeyen bu trend, 2024’ün başında sosyal medyada çokça görüldü. Ve evet, bilerek hantal görünmesi gerekiyordu.

Eğer lisedeki sözde örümcek kirpiklerinizin geri dönüşlerini yaşıyorsanız, zamanınızın ilerisinde olduğunuzu bilin! Bu kümelenmiş, neredeyse örümcek gibi görünen alt kirpiklerin Gözlerinizi yenilikçi ama yine de klasik bir şekilde vurgulayın.

Resim kaynağı: Instagram @zendaya

Bu tür kirpik stili, anime karakterlerine benzeyecek şekilde yapılmıştır. bir araya gelen uzun, dikenli kirpikler ve gözlerin uçları daha uzundur.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir