Glass Skin Nedir + Adım Adım Nasıl Elde Edilir?

Glass skin routine and product recommendations
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kenara çekilin, havalı dergi kapakları ve filtrelenmiş selfieler – Şehirde yeni bir trend var ve cilt bakımının kuralları yeniden yazılıyor!

Kore cam cilt trendi, herhangi bir fotoğraf düzenleme becerisine ihtiyaç duymadan mükemmel bir cilt elde etmenize yardımcı olan ve cildinizin şahsen de mükemmel görünmesini sağlayan trenddir.

Bu trend, güzellik endüstrisini kasıp kavuran bir olgudur; şimdiye kadar bunu en sevdiğiniz K-pop idollerinde gördünüz ve biz de bunu başarmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Bu yazıda size cam bir cilde sahip olmanın sırrını anlatacağız; hangi adımları atmanız gerektiğini ve hangi ürünlerin sizi o hedefe en hızlı şekilde ulaştıracağını anlatacağız. Öyleyse hemen dalalım!

Cam Deri Nedir?

Cam cilt, belirli bir cilt tipini, yani kesinlikle mükemmel olan cildi tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Bu bir deri görünür gözenek yok, doku yok ve kesinlikle leke veya sivilce yok.

Cam kaplama, taze, nemli bir parlaklıkla neredeyse yarı saydamdır.

Bu trendin kökeni Güney Kore’de (birçok cilt bakımı trendinde olduğu gibi) ve bu trendin en tanınmış elçilerinden bazıları K-pop yıldızlarından başkası değil.

Bu trend bir trend haline gelmeden önce bile, sahne ışıklarının sıcaklığı altında zorlu koreografiler yaptıktan sonra bile her zaman mükemmel bir cilde sahip oldukları biliniyordu.

Ancak cilt bakımındaki gelişmelerin kaliteli malzemeleri biz ünlü olmayanlar için daha ulaşılabilir hale getirmesi ve cam cilt trendinin artan popülaritesi ile birlikte, Siz de evde mükemmel bir cilde sahip olabilirsiniz. filtre veya düzenleme yazılımı olmadan.

Cam Kaplama Nasıl Alınır?

Cam kaplama elde etmenin birkaç farklı yolu vardır.

En kolayı, fotoğraf düzenleme veya makyajla sahtesini yapmak olacaktır. Ancak gerçekten almak istiyorsanız, şunları da yapabilirsiniz: cam cilt bakımı rejimini takip edin veya cam cilt bakımı yaptırın.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir