PhiAcademy Master Meetup’tan rapor

phi masters meetup
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sunucumuz Branko Babić’in dediği gibi makine kılı vuruşları başlı başına bir trend değil. Evet, popülaritesi 2023’te patladı, ancak nano kaşlar en az 5 yıldır ortalıkta dolaşıyor ve yeni sanatçıların bunu öğrenmesi, ustalaşması ve sunması ile ilgili doğal bir zaman çizelgesini takip edecekleri için modası geçmiş olmayacaklar – ki bu kesinlikle yıllar alacak .

Tüm söylenenler, microblading de yakın zamanda hiçbir yere gitmiyor.

Hala cilde zarar vermeyen bir teknikle ve sürdürülebilir sonuçlarla harika manuel çalışmalar yapan pek çok sanatçı var. Yani tahminimiz – Microblading ve makine kılı vuruşları çok yakında bir noktada eşit derecede popüler hale gelecek. Ve Branko’nun iddia ettiği gibi gerçekten başarılı bir PMU sanatçısının her ikisini de bilmesi gerekiyor.

Başarı Konfor Alanınızın Dışında Bekliyor

Hiç kimse kendi konfor alanında herhangi bir başarıya ulaşamadı, diyor Branko.

Geçtiğimiz aylarda tanık olduğumuz şey, makine kılı vuruşu sanatçıları ve eğitmenlerinin sayısındaki artışın işlerini tehdit edeceğinden korkan microblading sanatçıları arasındaki bir cesaretsizlik dalgasıdır. Ancak çoğu kişi yeni bir teknik öğrenme ve işini genişletme fırsatını değerlendirmek yerine kendini sıkışmış hissediyor.

PhiAcademy’nin kurucusuna göre makine vuruşlarının ustalaşılması kolay bir şey olmaması bunun nedenlerinden biri. Ancak PMU ekosistemindeki hepimiz, sektörün yaşayan bir şey olduğu, değişip geliştiği ve başarılı kalmanın onunla birlikte gelişmek anlamına geldiği gerçeğini kabul etmek zorundayız.

Neyse ki arkanızda duracak ve bu süreçte size yardımcı olacak topluluklar var. PhiAcademy bunlardan biridir. PMUHub başka bir şey!

Yeni Fikirler, Yeni Ürünler

PMU doğru ürünler olmadan doğru şekilde yapılamaz. Mükemmel makine vuruşları yapmak istiyorsanız, cilde gereğinden fazla zarar vermeden vuruşları mükemmel hassasiyetle gerçekleştirebilen gelişmiş bir cihaza ihtiyacınız vardır.

PhiAcademy bunu biliyor ve bu fırsatı bugüne kadarki en gelişmiş makinelerini ve makine için optimize edilmiş yepyeni bir pigment formülünü sunmak için kullandılar – her ikisi de çok yakında hizmete giriyor!

Genel Paket – Kariyerinizin Kontrolünü Elinize Alın

Şu anda pazarın zorlu olduğu gerçeğinden kaçmanın bir anlamı yok; başarı çok fazla zaman ve özveri gerektirir. Bu vazgeçmeniz gerektiği anlamına mı geliyor? Kesinlikle hayır!

Ancak PMU işinizi genişletmek ve geliştirmek istiyorsanız, makine kılı vuruşlarını öğrenmek bir zorunluluk gibi görünüyor. Zor olacak ama doğru eğitmeni seçtiğiniz, doğru ekipmana yatırım yaptığınız ve buna karar verdiğiniz sürece hedefe ulaşacaksınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir