WULOP 2024 Balkanlar Yarı Finalleri: Mükemmelliğe Giden Yol

wulop 2024 blog cover
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

WULOP 2024 Balkanlar Nasıl Özel?

YEPYENİ KATEGORİ – Lateks Yarışması

WULOP Balkanlar 2024 özel bir şey hazırladı – Artık tüm yarışmacılar yeteneklerini lateks, canlı modeller veya her ikisinde de gösterebilecek!

Sanatçıların yalnızca canlı modeller üzerinde yarıştığı önceki yılların aksine, bu yıldan itibaren katılmak isteyip istemediklerini seçebilecekler. yalnızca lateks, canlı modeller veya her ikisiyle yarışın.

Ve latekste kazanma şansınız gerçekten çok büyük! Bu yıl dünyada lateks konusunda yarışan sadece 12 bölge var. Bu yıl Sırbistan’ın Belgrad kentinde de eşsiz bir fırsat mevcut.

Bu yüzden kaçırmayın!

Ancak sürprizler bununla bitmiyor.

İlk Canlı PMU Tartışması

Bu yıl WULOP Balkans, sanatçılar arasında bilgi paylaşımına yönelik yepyeni bir konsepti hayata geçiriyor. CANLI panel tartışması tüm trend PMU konularının ele alınacağı ve tüm soruların yanıtlanacağı yer!

En büyük markaların temsilcileri de dahil olmak üzere farklı alanlardan sektör liderlerini bir araya getiriyor, efsaneleri çürütecek ve ilham verecek tartışmaları ateşliyoruz.

Klasik sunumlara katılmak ve sadece bilgi edinmek yerine, tüm izleyiciler deneyimlerini paylaşabilecek, sorular sorabilecek ve çeşitli konularda doğrudan yanıt alabilecek.

WULOP 2024 Balkanlar’da canlı panel tartışmalarının yanı sıra Usta Gösterisi aşaması Bölgeden ve dünyanın dört bir yanından 30 usta sanatçının imza tekniklerini canlı modeller üzerinde sergileyeceği yer.

Hepsini toparlamak için, Gala Ödül Gecesi farklı kökenden gelen sanatçılara, başarılarını prestijli ödüllerle devam eden görkemli bir buluşmada kutlamaları için bir kez daha altın bir fırsat olacak.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir